Narożniki do listew styropianowych

W świadomości klientów zakupujących listwy dekoracyjne utarło się stwierdzenie jakoby gotowe dostarczane wcześniej przez firmę narożniki przeznaczone do listew sufitowych wymiernie ułatwiały żmudny proces montażu i pozwalały na lepsze, bardziej korzystne z punktu widzenia mieszkańców zagospodarowanie powierzchni znajdujących się na narożach ścian. Niestety w toku codziennej praktyki pracowników firm zajmujących się sztukaterią wewnętrzną okazuje się że faktyczny stan rzeczy wygląda zupełnie inaczej.

Zastosowanie gotowych narożników do listew styropianowych powoduje że chcąc nie chcąc uzyskamy dwa różne miejsca łączeń co jest nie korzystne z punktu widzenia osoby znającej się na arkanach budownictwa, a z kolei zwykłe łatwe do wykonania docięcie listwy styropianowej powoduje powstanie jedynie jednego miejsca łączenia. Gotowe narożniki to wbrew obiegowej opinii wcale nie zbyt dobry sposób na szybki i łatwy montaż listw sufitowych, do tego nie tak optymalny pod względem zagospodarowania przestrzeni jak sposób proponowany jako tradycyjny.


Listwy dekoracyjne


Pewnie niejednokrotnie każdy z was zastanawiał się, jak dodać wyrazu swojemu mieszkaniu. Wielu wydawało pieniądze, na kosztowne remonty, które nie zawsze przynosiły pożądany efekt. Odpowiedź była w zasięgu ręki. Są to listwy dekoracyjne. To właśnie one umożliwiają nam zmianę naszego mieszkania, nie do poznania, tylko i wyłącznie dodając drobne efekty. Zastosowań takich listew jest bardzo wiele.

listwa dekoracyjna

Wiele osób używa ich do pokreślenia końców mebli, inni zaś do ozdobienia rogów ścian. Bardzo często są one również używane jako obramowanie jakiegoś zdjęcia bądź tapety. To właśnie takie, drobne elementy jakimi są owe listwy nadają naszemu mieszkaniu stylu, o którym możemy zapomnieć, przy zwykłym remoncie. Listwy są bardzo praktycznie i świetnie będą pasować do każdego mieszkania. Można je malować jak nam się to podoba i nie ma z tym żadnego problemu.

Listwy dekoracyjne nie są zbytnio trudne w montażu. Z pewnością każdy, kto zakupi takie listwy, jest w stanie sobie z nimi poradzić. Jeśli myślisz o tym, aby twoje mieszkanie wyglądało naprawdę świetnie, weź pod je pod uwagę.